HYRJA  PUNĖSIM  PĖR NE  
E Diel, 30 Prill 2017   English version...English version...Vende tė lira pune


Pronet shpall vende tė reja tė punės
Pronet ėshtė nė rritje tė vazhdueshme dhe zgjerim tė aktiviteteve dhe projekteve prandaj Pronet nė vazhdimėsi ka kėrkesė pėr staf tė ri.

Kėrkojmė kuadro profesional me pėrvojė, qė kanė ambicie tė zhvillohen profesionalisht, nuk i frikohen pėrgjegjėsive dhe janė tė gatshėm pėr punė afatgjate. Ju keni rast tė bėheni pjesė e ekipeve tona profesionale dhe tė bėheni pjesė e njė kompanie me njė eksperiencė 12 vjeēare.

Nėse jeni tė interesuar tė aplikoni, ju lusim tė lexoni me kujdes pozitat dhe pėrshkrimin e punės dhe pėrgjegjėsive.

Instruksionet pėr aplikim
Pėrshkrimin e punės mund ta gjeni nėse klikoni mbi ēdonjėrėn pozitė pėr tė cilėn dėshironi tė aplikoni. Formulari pėrkatės ėshtė afėr ēdo pozite (ikona e word-it).

Ēdo formular i plotėsuar dėrgohet hr@pronet-ks.com. Asnjė aplikim tjetėr nuk pranohet pėrveē atyre qė plotėsohen nė formularin pėrkatės.

Sqarim pėr plotėsimin e formularit:
Para se ta plotėsoni formularin e lexoni me kujdes. Pėrgjigjuni sa mė saktė dhe sinqertė. Nėse keni certifikata mund ti sillni nėse ftoheni nė intervistė. Formularėt qė nuk plotėsohen tėrėsisht nuk do tė merren parasysh. Vetėm kandidatėt qė i plotėsojnė kushtet themelore pėr pozitėn e caktuar mund tė ftohen nė intervistė.

Ju falėnderojmė pėr bashkėpunim dhe ju urojmė sukses!


Sektori i Shitjes
Sektori i Teknologjisė

PRONET Albania
Kėrko  


18.11.2009 - Pronet i bashkohet grupit Asseco SEE Mė shumė...


13.10.2009 - Dite e prezentimeve te HP-se ne Prishtine Mė shumė...


23.09.2009 - Pronet pėrkrah PriFilmFest-in Mė shumė...

arkiva

Ne jemi Procredit partner i autorizuar pėr kredi konsumuese


Pronet - HP Preferred Partner 2008

kėrko | harta | na kontaktoni | privacy  Copyright © 1997-2008 Pronet. 
Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.